Hakkımızda

Fita Tasarım ?

Fita Tasarım, 2021 yılında on yılı aşkın deneyime sahip iki mimarın vizyonuyla kurulmuş bir iç mimarlık firmasıdır. Özgün ve yenilikçi tasarımlarla mekanları ve yaşam tarzlarını dönüştürmeyi hedefleyen firma, her projesini kişiye özel, ilham verici ve fonksiyonel yaşam alanları yaratma fırsatı olarak görür. Müşteri memnuniyetini önceliklendirerek çalışan Fita Tasarım, estetik ve işlevselliği birleştirerek yaşam alanlarına değer katmayı amaçlar. Sürdürülebilir ve yaratıcı tasarım çözümleriyle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız.

Vizyonumuz

Mekanları sadece fiziksel yapılar olarak görmüyoruz; onlar birer hikaye anlatır ve insanların duygularını canlandırır. Yaratıcı bir bakış açısıyla, estetik ve işlevselliği birleştirerek, her mekanda benzersiz bir ruh yaratıyoruz. Hayal gücünü gerçeğe dönüştürerek insanların yaşamlarına dokunuyoruz.

Deneyimlerimiz

İç Mimari tasarım ve görselleştime90%
Mimari Görselleştirme90%
Proje uygulama70%
Ürün tasarımı ve görselleştirme90%

Biz Kimiz ?

İki tutkulu tasarımcının, yaratıcılık ve estetik anlayışlarını birleştirerek hayata geçirdiği bir serüvenin parçasıyız. İç mimarlık alanında on yıldan fazla deneyime sahip olan ekibimiz, sanatı ve işlevselliği bir araya getirerek mekanları benzersiz bir şekilde dönüştürüyor.

İmren Kava Mutlu

1987 Kütahya doğumlu Imren Kava Mutlu, 2005’te Akdeniz Üniversitesi Dekor Tasarımı programına başlamış ve 2007’de mezun olmuştur. Ardından aynı üniversitenin İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden 2012’de mezun olup, çeşitli firmalarda deneyim kazandıktan sonra, 2021’de kendi firması Fita Tasarım’ı kurmuş ve uygulama ile danışmanlık hizmetleri vermeye başlamıştır.

Fahri Mutlu

1993 Bursa doğumlu Fahri Can Mutlu, 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’ne başlamış ve 2016 yılında bu bölümden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından, farklı mimarlık firmalarında çalışarak çeşitli tasarım anlayışları ve deneyimler kazanmıştır. Bu birikimle, 2021 yılında kendi iç tasarım firması Fita Tasarım’ı kurmuş ve o tarihten itibaren tasarım ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.